-ויצמן 6 קומה 2
רמת השרון
תמיר 0532202225


 

צילום בטאץ רגוע

עולם הצילום עשה כברת דרך ארוכה מאז הומצאה מצלמת הפילם הראשונה. את התמונות שצולמו יכולנו לראות רק לאחר שהם פותחו והודפסו מתוך הפילם השחור. אך היום, עם הטכנולוגיה המתפתחת אנחנו כבר לא ממש זקוקים לשירותי הפיתוח וההדפסה. אנחנו מצלמים, ונהנים מיד מהתמונה.

היום כשלכל אחד יש מצלמה ביד, מי פונה אל צלם מקצועי?

מי שרוצה תמונות יפות באמת! ההבדל שווה את המחיר!

לפני שהמצלמה הפכה להיות מוצר שכיח בכל בית, נחשבו המצלמות וגם התמונות שפותחו, כמוצרים יקרי ערך ובעל חשיבות היסטורית מיוחדת. לתמונות לא היו גיבויים או העתקים (אם לא הדפסנו לנו כמה מכל אחד או לחילופין אם לא שמרנו על סרטי הפילם...) היום, כאשר המצלמות הפכו למוצר כל כך נפוץ ואין מי שלא מחזיק בידיו מצלמה, כמעט ולא נמצא מי שטורח לפנות לצלם לצורך ביצוע צילומים וכמעט ולא נמצא תמונות מודפסות.

תמונות איכותיות זה תמונות של צלם!

אבל למי שמאמין באיכות, פונה אל צלם במרכז על מנת שהוא יבצע צילום אומנות.

זה יכול להיות סתם צילומי חורף עם הילדים בחוץ, בגשם או אפילו בשלג וזה כמובן יהיה כאשר מדובר באירוע שם אנחנו חייבים את שירותיו של צלם מקצועי. כי צילום ‏אירועים כמו צילום חתונות דורש בהחלט את היד המקצועית.

צלם מרמת השרון שמציע את השירות של צילומי חתונה או צילום בר/ת ‏מצווה יספק על פי רוב גם אלבומים מודפסים בפורמטים שונים ובכך למעשה תישאר בידינו מזכרת של ממש מהאירוע. התמונות האיכותיות והאומנותיות יספרו לנו את סיפור האירוע באופן חד, חי וברור.

רק יד מקצועית מסוגלת לדבר.

רוצים ליהנות מתמונות איכות בטאץ' רגוע סתם ביום נעים? מחפשים צלם לאירוע שלכם? כאן הכתובת שלכם. אתם תיהנו משירות אדיב, שירות מקצועי ושירות שיותיר בידיכם את המזכרת הכי מרשימה והכי מרגשת.

Success! Message received.

  • Facebook Social Icon