סיור וירטואלי לעסקים, כלי מבית היוצר של גוגל, להיות כאן ולהרגיש שם. חוויית תלת מימד בשיטות שונות לצילום ועריכת סיור וירטואלי בעסק שלך: matterport שיטת התלת מימד, google street view סיור וירטואלי לעסקים ו-google see inside מציאות מדומה שיטה ייחודית והכי חדשנית בעולם. צלמים מורשים של גוגל. 

wizman 6

RAMAT ASHARON

TAMIR 0532202225

 MIRO 0532202226
 

לחץ כאן למעבר לאתר

לחץ כאן למעבר לאתר

צור קשר

שירות באווירה טובה

במה הכי חשוב לכם להשקיע באירוע? באוכל? באולם? בבגדים שתלבשו? בצלם? לכל אחד ההעדפות שלו אבל באופן כללי כולם משקיעים מי יותר ומי פחות בכל התחומים ומקווים כי האירוע שלהם יהיה מושלם בסופו של דבר. אך חשוב לזכור כי אווירה טובה ושירות אדיב מצד נותני השירות, הם מעל הכול. על זה אל תתפשרו אף פעם!

בעת הבחירה באנשי מקצוע לאירוע ובייחוד הבחירה בצלם, חשוב לדעת כי שירות מקצועי חייב להיות גם שירות אדיב באווירה טובה ונינוחה. צלם אדיב ונינוח יתרום לתחושה טובה בקרב המוזמנים והאירוע יהיה שמח באמת.

צילום אירועים – החלק הכי חשוב באירוע

אם נחשוב היטב מה יישאר לנו לאחר האירוע, לאחר שהאוכל הטעים כבר יתעכל לו מזמן וזיכרונות של אירועים חדשים יחליפו את הזיכרונות מהאירועים הישנים, נגיע למסקנה כי הצלם הוא זה שנחשב המרכיב החשוב ביותר. על התמונות נוכל לשוב ולהתרפק בכל עת וליהנות שוב מהאירוע שהיה. אם התמונות תהיינה איכותיות ומוצלחות, התמונות יחזירו אותנו ממש לחוויה שהייתה.

מעבר למקצועיות ישנו השירות

אבל כשאתם מחפשים צלם לצורך צילום חתונות או ‏צילום בר/ת מצווה, מלבד המקצועיות של הצלם, אתם ממש לא יכולים להתפשר על השירות האדיב והחביב, כי זה האלף בית.

את זה בדיוק מציע לכם צלם מרמת השרון. צלם במרכז עם הכלים הכי מקצועיים, עם הידע הכי מקיף בתחום הצילום לצד שירות אדיב במיוחד, יחס נעים וחביב בלי להעיק ובלי להציק במהלך האירוע.

מדובר באומנות המשלבת את שני הדברים הללו יחד ולא לכולם הדבר מובן מאליו. הפנייה אל איש המקצוע הנכון, זה מה שיעשה את ההבדל בין אירוע מושלם לאירוע שאינו כזה.

אנחנו מציעים - אדיבות ושירות שניהם - במקום ראשון.

  • Facebook Social Icon